strana web

cara

 portweb1portweb2portweb3

 portweb4cara

Jan Moravec / Kajutové lodě s. r. o. / Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. / o spolupráci:
Tip na Milana Kadlece jsem získal od známého a můžu říct, že jsem za něj vděčný. V minulosti jsem jeho služeb mnohokrát využil ať při podnikání, tak i při soukromých aktivitách. Připravoval pro mne letáky, grafické návrhy na textil, pozvánky na akce, katalogy atd. Proto jsem se na něj obrátil i se zakázkou, kdy jsme potřebovali připravit webové stránky pro nově vznikající půjčovnu motorových lodí (www.kajutovelode.cz). Stránky postavil přesně podle našich představ a nadále je i samostatně spravuje. Současně pro nás připravuje i veškeré materiály související s propagací a provozem této firmy. Navíc ukazuje velikou kreativitu při úpravě a tvorbě textu. Z těchto důvodů můžu služby Milana jen doporučit.

Mgr. Lenka Šmídová / jednatelka, Poliklinika I. P. Pavlova s.r.o. / Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.  / o spolupráci:
Děkuji Milanu Kadlecovi za velmi milou spolupráci při tvorbě webových stránek, ale i dalších propagačních materiálů. Oceňuji jeho profesionální přístup, snahu o orientaci v dané problematice nad rámec zadání, což nám již v průběhu práce poskytovalo zpětnou vazbu, věcné a podnětné připomínky. Pana Kadlece doporučuji, je vždy vstřícný, spolehlivý a ráda budu využívat jeho služeb nadále.